Międzyrzecka Liga Języka Angielskiego V edycja

28 listopada 2022 roku rozpoczynamy V edycję Międzyrzeckiej Ligi Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej. Honorowy patronat nad naszym przedsięwzięciem objął Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski. Celem tego przedsięwzięcia jest rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim oraz motywowanie ich do dalszego samodzielnego pogłębiania wiedzy i umiejętności językowych, wzbogacanie wiedzy o kulturze krajów angielskiego obszaru językowego oraz wyłonienie uczniów uzdolnionych językowo i wspieranie ich w nauce.

Eliminacje konkursowe zostaną przeprowadzone w trzech etapach.

Dwa pierwsze etapy konkursu odbywają się w szkołach macierzystych ucznia (ZPO Nr 1, ZPO Nr 2, ZPO Nr 3) pod nadzorem komisji konkursowej składającej się z nauczyciela danej placówki i przedstawiciela ZPO Nr 1 w terminach:

I etap – 28 listopada 2022 r.

II etap -20 lutego 2023 r.

Trzeci etap konkursu odbywa się w placówce organizatora konkursu tj. w ZPO Nr 1 ul. Warszawska 40 w Międzyrzecu Podlaskim – 17 kwietnia 2023 r. pod nadzorem komisji składającej się z przedstawiciela ZPO 1, ZPO 2 i ZPO 3.

Aby zakwalifikować się do II-go etapu konkursu należy uzyskać 50 % poprawnych odpowiedzi w I etapie.

Aby zakwalifikować się do III-go etapu konkursu należy uzyskać 80 % poprawnych odpowiedzi w II-gim etapie.

Termin zgłoszenia się do udziału w konkursie upływa 14 listopada 2022 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach!

Zgoda rodziców 2022 -23