Jesienna praca z klejem Amos

Zespół Placówek Oświatowych Nr 1, bierze udział w akcji ,,Najlepszy klej”. Jest to projekt promujący zachowania ekologiczne. Naszym zadaniem jest zebranie minimum 120 pustych opakowań po charakterystycznym zielono-żółtym kleju AMOS.  Klasa 3 b, bierze czynny udział akcji podczas swoich ulubionych zajęć plastycznych. Ostatnio trzecioklasiści pod okiem wychowawczyni Magdaleny Frydrychowskiej, wykonali jesienną pracę z wykorzystaniem różnych technik. Aby wszystko dobrze się trzymało i mogło zdobić klasę, dzieci użyły niezawodnego kleju Amos. Dzięki temu pierwsze puste tubki znalazły się już w specjalnym kartonie przeznaczonym do ich zbierania.

Wszystkim uczniom naszej szkoły przypominamy o udziale w akcji. Puste tubki zbieramy w klasie numer 22.