Trzecioklasiści w Stolicy

Dnia 6 października uczniowie klas trzecich, wraz z wychowawczyniami panią Jadwigą Zasadzińską i panią Magdaleną Frydrychowską oraz Siostrą Dagmarą Fret pojechali na wycieczkę do Warszawy. Wyjazd rozpoczął się rozgrzewką sportową na jednym z postojów w czasie drogi. Pierwszą atrakcją w Stolicy była wizyta w Manufakturze Słodyczy. Dzieci zobaczyły jak wykonuje się smaczne cukierki i lizaki, a także zrobiły własne słodkości. Następnie trzecioklasiści udali się do Planetarium, gdzie nauczyli się rozpoznawać gwiazdy i poznali ciekawostki związane z biegunami ziemi. Następnie przyszedł czas na spacer po Warszawie wraz z panem przewodnikiem. Uczniowie zobaczyli m.in Grób Nieznanego Żołnierza, Zamek Królewski czy Pomnik Małego Powstańca. Wyczerpujący, ale niezwykle interesujący spacer zakończył się posiłkiem w ulubionej restauracji wszystkich dzieci z pysznymi frytkami i kanapkami.
Kolejna wycieczka Trzecioklasistów, już w planach.