Laureaci konkursu „Młodość – Trzeźwość 2022”

30 września miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Młodość – Trzeźwość 2022”. Hasłem tegorocznej edycji były słowa: „Alkohol zabiera nam…”.

Uczniowie mogli zaprezentować swoje dokonania w dwóch kategoriach literackiej i plastycznej. Zmaganiom patronował Burmistrz Miasta oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i to przedstawiciele miasta w osobie Zbigniewa Kota – włodarza miasta i pani Doroty Jaszczuk wręczali nagrody laureatom.

Z naszej szkoły wyróżniono:

Julię Dzikowską

Karolinę Zień

Lidię Lesiewicz

Zuzannę Oponowicz

Jakuba Pietruka

Oliwię Nowosielską.

Wręczający nagrody stwierdzili, iż prace były na bardzo wysokim poziomie i wymagały zaangażowania oraz ogromnego talentu. Podkreślili również, że istotne jest to, iż dzieci i młodzież dostrzegają problemy dotyczące uzależnień i potrafią się im przeciwstawić.

Zwycięzcom i opiekunom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.