Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

„Nauka to czary, które naprawdę działają” – miejska inauguracja roku szkolnego 2022/2023

7 września w murach naszej szkoły zebrało się grono międzyrzeckiej młodzieży, by odebrać zasłużone laury za swoje dokonania w poprzednim roku szkolnym. Najzdolniejsi uczniowie ze szkół podstawowych w naszym mieście otrzymali nagrody finansowe z rąk burmistrza miasta, a ich rodzice listy gratulacyjne.

W miejskiej inauguracji roku szkolnego wzięli udział licznie zebrani goście z władzami miasta jako gospodarzami uroczystości na czele. Zgromadzonych przywitała pani dyrektor Iwona Orkisiewicz, następnie głos zabrali goście, którzy w swoich wystąpieniach podkreślali, jak istotną rolę w życiu człowieka odgrywa nauka i talent, wymieniali liczne dokonania naszej międzyrzeckiej młodzieży na arenie krajowej i zagranicznej. Podkreślili również, że o te perełki trzeba dbać, wspierać, zauważać je i nagradzać.

W czasie uroczystości 58 uczniów otrzymało stypendia, za najwyższe wyniki w nauce, dokonania artystyczne oraz wysokie noty w sporcie. Z naszej placówki wyróżniono: Rozalię Urbaniuk, Karolinę Nestorowicz, Wiktorię Byczyk, Dominikę Hryć w kategorii nauka; Amelię Mironiuk w dziedzinie artystycznej, a w sporcie Laurę Nowik.

Nagrodzonym i ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, spełniania marzeń; wszystkim odkrywania w sobie ukrytych talentów.

Galeria