Pokaz talentów. Pożegnanie klasy III a

Dnia 14 czerwca 2022r w klasie IIIa, wychowawca Małgorzata Zbaracka odbył się pokaz talentów i pożegnanie klasy III. Uczniowie pożegnali się w humorystycznej i nietypowej prezentacji z klasą III i wychowawcą. Podziękowali również rodzicom za pomoc i troskę  w trakcie nauki w edukacji wczesnoszkolnej.

Zaprezentowali swoje talenty aktorskie w wierszu Aleksandra Fredy „Paweł i Gaweł” ,talenty taneczne w tańcach baletu i tańcach rapu, talenty sportowe w trikach  piłkarskich  ,pokazach taekwondo, umiejętności matematyczne, znajomość języka angielskiego w rozmówkach ,talenty wokalne i recytatorskie.

Rodzicom i wychowawcy  bardzo spodobała się prezentacja dzieci. Nagrodzili je gromkimi brawami i serdecznymi podziękowaniami.

Po pięknym występie uczniowie wraz z rodzicami udali się do kawiarni na słodki poczęstunek. Popołudnie minęło w miłej i wesołej atmosferze. Wspominano ,jak szybko minęły  trzy lata nauki ,wspólnej współpracy i zabawy.

Małgorzata Zbaracka