Konkurs ,,Na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną”

Tradycją w naszej szkole jest wykonywanie palm wielkanocnych pod kierunkiem s. Mirony i Elżbiety Nóżki. Uczniowie przygotowują palmy na Niedzielę Palmową. Zawsze jest ich bardzo dużo i są wszystkie piękne i wyjątkowe.

Wszystkie palmy biorą udział w konkursie i jest to zawsze bardzo trudna sprawa. Wybór jest naprawdę trudny bo każda palma jest inna, każda ma przepiękne elementy dekoracyjne i ozdoby świąteczne.

Ale jak to konkurs muszą być wybrane te naj, najpiękniejsze. Zawsze bierzemy pod uwagę samodzielność wykonania i elementy dekoracyjne inne niż tradycyjne.

Roztrzygnięcie  konkursu nastąpiło po Świętach Wielkanocnych i Pani Dyrektor Iwona Orkisiewicz wręczyła laureatom dyplomy,  nagrody książkowe i rzeczowe.

Wszystkim laureatom GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laureaci Konkursu w klasach 5-8