Kiermasz charytatywny

Dnia 14.06.2022r w naszej szkole Szkolne Koło Caritas zorganizowało Kiermasz Charytatywny. To kolejna akcja w tym roku szkolnym z przeznaczeniem dochodu na leczenie za granicą małego Wiktorka.

Wiktorek nie ma szans już na leczenie  w Polsce , potrzebna jest operacja za granicą, która jest bardzo kosztowna.

Dlatego uczniowie naszej szkoły przez jakiś czas zbierali fanty w postaci zabawek i gier, które następnie członkowie SKC sprzedali na kiermaszu.

Wszystkie ,,gadżety’ zostały sprzedane z czego się bardzo cieszymy. Kolejna akcja była udana, a to świadczy o tym, że nasi uczniowie są bardzo wrażliwi na krzywdę, biedę i cierpienie drugiego człowieka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego kiermaszu: Pani Dorocie Oponowicz, Rodzicom i wszystkim uczniom, którzy na tym kiermaszu zakupili cokolwiek.

W takich przypadkach liczy się naprawdę każda złotówka. Jeszcze raz dziękujemy!!!!!!!!

Opiekun SKC

Elżbieta Nóżka