1 kwietnia – Dzień Bez Plecaka.

W tym roku Uczniowie Jedynki postanowili obejść Prima Aprilis w bardzo niecodzienny sposób. Dzień Bez Plecaka to nowa zabawa, która przywędrowała do nas prosto z USA. W Polsce cieszy się ona ogromną popularnością, dlatego – za namową Samorządu Uczniowskiego – my też dołączyliśmy do wspólnej, kreatywnej idei. 1 kwietnia tradycyjne torby i plecaki poszły w kąt. Zamiast nich w szkole pojawiły się sklepowe koszyki, walizki na kółkach, wózki dla lalek, transportery dla małych zwierząt, poduszki, pudełka na proszki, słupki drogowe, walizki na narzędzia, garnki, a nawet wielka torba wędkarska. Pomysłowość naszych Uczniów nie miała żadnych granic. W każdej klasie została wybrana osoba, która wykazała się największą kreatywnością. Zwycięzcy otrzymali kolorowe okulary, zwiastujące wiosnę i piękną pogodę.  Za wspólną zabawę serdecznie dziękujemy.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami.