ZBIÓRKA DLA UKRAINY

W związku z wojną na Ukrainie w naszej szkole Szkolne Koło Caritas i Samorząd Uczniowski zorganizowali zbiórkę najporzebniejszych rzeczy tym, którzy musieli uciekać ze swojego krarju do nas.

Zebraliśmy bardzo dużo żywności, środków chemicznych, kosmetyków, artykułów dla dzieci , koców, poduszek, zabawek i innych rzeczy.

Część tych rzeczyy  została od razu przekazana rodzinom ukraińskim mieszkającym w naszym mieście bezpośrednio ze szkoły. Reszta została przekazana do punktu zbiórki miejskiej.

Wszystkim Rodzicom i uczniom bardzo serdecznie dziękujemy. To jestnaprawdę coś wielkiego. Pomoc oczywiście będzie potrzebna cały czas, ale początek jest najważniejszy dla ludzi, którzy tak naprawdę przybyli do nas tylko z dokumentami.

Jeszcze raz dziękujemy!!!!!!

Elżbieta Nóżka