1 miejsce w Rankingu Szkół Podstawowych w Międzyrzecu Podlaski 2022

W dniu dzisiejszym opublikowany został RANKING SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2022 przygotowany przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl.

W tym roku ranking został podzielony na dwie części. Jedna część to ranking ogólnopolski, w którym wzięło udział 9112 szkół podstawowych, spełniając tym samym wymogi regulaminu, a druga część to ranking dla osiemnastu miast wojewódzkich. Nasz ranking szkół podstawowych wyróżnia się na tle innych tym, że uwzględnia zarówno wyniki z egzaminu ósmoklasisty jak i wyniki z olimpiad przedmiotowych.

Zachęcam do zapoznania się z rankingiem szkół podstawowych 2022 oraz do sprawdzenia, na którym miejscu znajduje się Państwa placówka.

Miejsce Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi I Sportowymi im. Henryka Sienkiewicza Międzyrzec Podlaski znajdziecie klikając w ten link.