Walentynki w ZPO1

W naszej szkole rok rocznie prężnie działa Poczta Walentynkowa. Z racji sytuacji pandemicznej – tego lutego objęła wyłącznie klasy I – IV. Uczniowie Jedynki na zajęciach plastycznych przez kilka ostatnich dni wykonywali piękne kartki walentynkowe, które potem mogli zaadresować swojej sympatii czy przyjacielowi. Z racji nieobecności Samorządu Uczniowskiego obowiązki przejęły dwie uczennice klasy IV B – Maria Byczyk i Aleksandra Ryszkowska oraz uczniowie z IIIA – Marcek Kasianiuk, Marcel Sobiczewski i Karolina Zień.
Dzieci z wielką radością wzięły udział w wydarzeniu. Zarówno manufaktura własnych kartek, jak i otrzymywanie ręcznie wykonanych podarunków wywołało wielkie, pozytywne poruszenie. Kartka walentynkowa to zawsze ogromna radość.