Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Świąteczna Zbiórka Żywności Caritas

W dniach 3-4.12.2021r odbyła się świąteczna  zbiórka żywności. W tym roku nasi członkowie SKC  wzięli w niej udział jak każdego roku. W tym roku zbieraliśmy żywność w Lidlu. Ofiarność  ludzi jest bardzo duża. Nazbieraliśmy  432kg różnych produktów spożywczych.  Z zebranej żywności zostały zorganizowane paczki dla uczniów naszej szkoły z u bogich rodzin, dla Pana Władysława, którym nasze koło opiekuje się od wielu lat ze wzglęgu na jego choroby i prawdziwe ubóstwo, oraz  dla Świetlicy Socjoterapeutycznej do której uczęszczają nasi uczniowie.

Dziekujemy wszystkim Członkom SKC, którzy zaangażowali się w zbiórkę zawsze można na Was liczyć, jesteście wspaniali i mam nadzieję,że dobro , które dajecie innym wróci do Was w odpowiednim czasie.

Dziękujemy również pracownikom Lidla za życzliwość i wszelką pomoc.

Galeria

Elżbieta Nóżka

Opiekun SKC