Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Akcja ,, Ciasta”

Dnia 30.11.2021r w naszej szkole odbył się kiermasz ciast zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas i Samorząd Uczniowski. Uczniowie i ich rodzice upiekli przepyszne ciasta różnego rodzaju od tradycyjnych serników i szarlotek i inne wypieki, którymi wszyscy się zachwycali. Oczywiście nie mogło zabraknąć babeczek, pierników , wafelków i szyszek. Wszystkie ciasta wygłądały cudownie i tak tez smakowały ponieważ do drugiej długiej przerwy nie było ani jednego kawałka.

Dochód ze sprzedaży ciast Szkolne Koło Caritas  przeznaczyło na cel charytatyny na potrzeby Hospicjum Małego Księcia w Lublinie i Domowe Hocjum dla dzieci w Siedlcach, a Samorząd Uczniowski przeznaczył  na swoją działalność  na rzecz naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim uczniom i Rodzicom za dobre serce i pomoc w zorganizowaniu tej akcji. Bez Was nic by się nie udało. Dziękujemy tym bardziej, że zawsze możemy na Was liczyć i daje to nadzieję, że są dobrzy ludzie na  świecie i trzeba o Nich mówić . Dziękujemy!!!!!!

Galeria

Opiekun SKC

Elżbieta Nóżka