Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Pomogliśmy zwierzętom!

Ostanie tygodnie w naszej szkole dały dowód, że nie jest nam obojętny los czworonożnych przyjaciół. Samorząd Uczniowski „Jedynki” przeprowadził akcję na rzecz schroniska „Azyl” w Białej Podlaskiej. Uczniowie przynieśli karmę, koce, ręczniki, miski, smycze i obroże, nie zapominając także o tak lubianych przez zwierzęta przekąskach . Zebrane dary zostały 19 listopada dostarczone do schroniska, a za pomoc w ich dostarczeniu dziękujemy pani Anecie Orkisiewicz- mamie ucznia naszej szkoły.

Wdzięczni jesteśmy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się czynnie w zbiórkę. Tak wielu z nas kocha zwierzęta, troszczy się o nie. Jesteśmy pewni, że dzięki Wam także te schroniskowe zwierzaki poczują się lepiej.

Galeria

Samorząd Uczniowski