Dzień Papieski

W naszej szkole każdego roku obchodzimy Dzień Papieski. W tym roku z tej okazji w klasach 5-8 zostały zorganizowane katechezy o Świętym Janie Pawle II z malowaniem obrazów, śpiewaniem ulubionych piosenek i pisaniem modlitw. To ważne żeby pamiętać, wiedzieć i modlić się do Św. Jana Pawła II.

W związku z tym dniem został zorganizowany konkurs ,, Jan Paweł II ukochał Maryję i Różaniec”. Uczniowie klas 1-8 wykonywali albumy techniką dowolną z osobą Jana Pawła II ,Maryją i Różańcem.

Powstały piękne albumy, które uczniowie mogli obejrzeć w trakcie lekcji religii w Sali nr8.

Dnia 19.10.2021r. Pani Dyrektor Iwona Orkisiewicz wręczyła laureatom konkursu pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Laureatami konkursu zostali tak naprawdę wszyscy uczniowie ponieważ, albumy były bardzo piękne i w młodszych klasach nie wyróżniano miejsc. Natomiast w klasach 5-8 laureatami zostali:

1 Witold Modzelewski kl.5b

1 Dominika Hryć kl.5b

2 Przychodzka kl.5b

2 Oliwia Tutka kl.5b

3 Wiktoria Mikołajczuk kl.8a

3. Maciej Giersz kl. 6a

Wyróżnienia:

Agnieszka Jarząb kl.8a

Wiktoria Radziejewska kl.8c

Jakub Pietruk kl. 7c

Wszystkim laureatom dziękujemy, bardzo gratulujemy i zachęcamy do dalszego brania udziału w konkursach religijnych.

Elżbieta Nóżka