Święto Edukacji Narodowej

Tym razem 13 października społeczność naszej Szkoły uczciła pracę wszystkich pracowników Jedynki. Galowe stroje i życzenia w klasach, a przede wszystkim spotkanie na wspólnej akademii. I choć reżim sanitarny spowodował, że wszyscy świętowaliśmy w maseczkach, to uśmiech można było wyczytać z radosnych spojrzeń.

Uczniowie klasy 8a i c, chór szkolny oraz Samorząd Uczniowski przygotowali wesołe spotkanie, na które zaprosili wszystkich pracowników szkoły. Oprócz życzeń przedstawili scenkę poświęconą szukaniu sposobu na nauczycieli inspirowaną książką „Sposób na Alcybiadesa”, zaś przedstawiciele SU przyznali wszystkim pracownikom tytuły o niezwykłej mocy, dzięki którym codzienna praca będzie odtąd spokojna  i niezwykle satysfakcjonująca. Piękne piosenki i wspólne „Sto lat!” zintegrowały wszystkich uczestników spotkania. Pani Dyrektor doceniła starania występujących i podziękowała czuwającym nad spotkaniem nauczycielom: Elżbiecie Panasiuk, Annie Sobolewskiej, Elżbiecie Ostojskiej i Hannie Adamczyk.