Witajcie w szkole!

1 września! To ten dzień. Dzień rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022. Szczególny czas dla pierwszoklasistów i ich rodziców, którzy wybrali mury naszej „Jedynki”. Ich jako pierwszych powitała p.dyr. Iwona Orkisiewicz i oddała pod opiekę pań: Marzanny Rabczuk i Anity Krzymowskiej. Kochane pierwszaki, niech Wam będzie z nami dobrze. Uczcie się i bawcie. Śmiało korzystajcie z tego, co ofiaruje Wam szkoła. Uczniowie klas starszych z uwagi na reżim sanitarny rozpoczęli rok szkolny wraz ze swoimi wychowawcami. Życzymy Wam, abyście osiągali same sukcesy. Wszystkim nauczycielom życzymy ogromu pomysłów i pokładów cierpliwości.
            Oby ten rok okazał się szczęśliwy i przyniósł całej społeczności „Jedynki” wiele satysfakcji. Powodzenia!