40 Mały Konkurs Recytatorski

Zapraszamy dzieci i młodzież – zarówno debiutantów jak i tych, którzy debiut już mają za sobą – do udziału w 40. Małym Konkursie Recytatorskim.

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja przebiegnie w formie klasycznych stacjonarnych zmagań najmłodszych miłośników żywego słowa.

Rywalizacja toczyć się będzie w trzech kategoriach: klasy I-III; klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII szkoły podstawowej. Terminarz wygląda następująco:

– zgłoszenia do eliminacji miejskich do dnia 30.04.2021 r.
– eliminacje miejskie w dniu 06.05.2021 r. o godz. 10.00 (sala konferencyjna/pracownia plastyczna MOK)
– eliminacje powiatowe w dniu 13.05.2021 r. o godz. 10.00 (sala konferencyjna/pracownia plastyczna MOK)
Regulamin i karta zgłoszenia w załącznikach. Dodatkowe informacje tel. 83 371 39 65.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie z nadzieją na spotkanie w realnej przestrzeni. Jeżeli rzeczywistość zweryfikuje nasze plany, przekażemy nowe informacje pocztą elektroniczną.

Miejski Ośrodek Kultury