Dzień Kobiet w klasach I-III

8 marca czyli Dzień Kobiet na stałe wpisał się w kalendarz szkolnego świętowania. W tym roku uczciliśmy go 10 i 11 marca. Chłopcy  zachowali się jak prawdziwi dżentelmeni i powitali swoje koleżanki i panie wychowawczynie życzeniami, oraz kwiatami i drobnymi upominkami. Dodatkowo w klasie 3 A odbył się specjalny seans filmowy, aby jak najlepiej uczcić te świąteczne dni.

Wszystkim Kobietkom małym i dużym życzymy jak najwięcej chwil, które wywołują uśmiech na twarzy!

Dzień Kobiet w klasie II a

Chłopcy pamiętali o corocznym święcie obchodzonym 8 marca. Odśpiewali tradycyjne sto lat, złożyli  paniom uczącym w szkole i szkolnym koleżankom serdeczne życzenia.

Nasi koledzy życzyli wszystkim Kobietom  przede wszystkim dużo zdrowia , wszelkiej pomyślności  i samych pięknych dni. Dziewczynki dostały oryginalne upominki, z których wykonały piękne bransoletki i naszyjniki. Ten dzień upłynął w bardzo miłej atmosferze.

Małgorzata Zbaracka