Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Dzień Papieski

Dnia 18.10.2020r obchodziliśmy kolejny  Dzień Papieski

Pod hasłem: ,, TOTUS TUUS” (CAŁY TWÓJ)

W związku z tym dniem w naszej szkole w tym roku odbył się konkurs plastyczny. W konkursie wzięli  udział uczniowie klas 1-7. Wykonali przepiękne kolorowe  plakaty z wizerunkiem Matki Bożej o Ojca Świętego. Można je było zobaczyć na wystawie na korytarzu szkolnym zorganizowanym przez uczniów klasy 7c.

Laureatami konkursu w klasach 4-7 zostali:

I – Witold Modzelewski kl. IVB

II – Miłosz Stefaniuk kl. IVB

III- Jakub Pietruk kl. VIC

Wyróżnienia:

Alicja Matejek kl. VIIA

Jakub Stefaniuk kl. VIIC

Wiktoria Mikołajczuk kl.VIIC

Gabriela Marciniuk kl.IVB

Michał Biernacki kl. VI B

Ponieważ w okresie pandemii nie można organizować apeli uczennice kl.8a zorganizowały dla klas 1-4 lekcje wychowawcze z udziałem Jana Pawła II. Przygotowały Qizy, kolorowanki, wiersze i piosenki o Ojcu Świętym oraz rozdawały obrazki, które uczniowie mięli wkleić do zeszytu do religii. Było bardzo wesoło szczególnie przy śpiewaniu piosenki: ,,Taki Duży Taki Mały może Świętym być….”

Dzień Papieski w naszej szkole uważamy za udany. Pamięć o Świętym Janie Pawle II  musi być żywa w każdy pokoleniu i w każdym czasie.

Galeria

Elżbieta Nóżka