Szkolny konkurs recytatorski klas IV-VIII

Logo

13 lutego 2020 roku odbył się konkurs recytatorski będący jednocześnie eliminacjami do XVIII Konkursu Recytatorskiego im. J. Brzechwy „Poeci Dzieciom” organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury oraz Międzyrzeckie Stowarzyszenie Teatralne. Wzięli w nim udział następujący uczniowie klas IV-VIII: Amelia Jaszczuk, Julia Hawryluk, Michał Biernacki, Alicja Matejek, Agnieszka Jarząb, Rozalia Urbaniuk, Maja Olszewska, Wiktoria Hubica, Julia Paluszkiewicz, Kinga Golec, Wiktoria Grudzińska i Kacper Budrewicz.

Jury – Anna Sobolewska i Joanna Pietruk – przesłuchały uczestników, spośród których wyłoniono trzy reprezentantki szkoły, które wystąpią 26 lutego w etapie miejskim. Są nimi: Julia Paluszkiewicz i Kinga Golec z klasy VIIa oraz Rozalia Urbaniuk z klasy VIA.

Uczestnikom dziękujemy za ich pracę i występ zaś laureatkom życzymy powodzenia w kolejnym konkursie.