Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Plebiscyt „Nasz Autorytet 2019”

Tygodnik „Podlasianin” i Stowarzyszenie Przez Pryzmat organizuje plebiscyt „Nasz Autorytet 2019”. Decyzją kapituły wytypowano 25 nazwisk nominowanych w pięciu kategoriach. Wśród nich w Kategorii Edukacja/Oświata jest nasza pani dyrektor Iwona Orkisiewicz.

Kapituła tak scharakteryzowała naszą kandydatkę:

Iwona Orkisiewicz – dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim. Z wykształcenia jest magistrem historii. Ma ukończonych kilka kierunków studiów podyplomowych. Nauczyciel z pasją do zawodu. Pełna pomysłów i uśmiechnięta. W uczniach zaszczepia nie tylko chęć do zdobywania wiedzy, ale także wzajemny szacunek i wrażliwość na pomoc potrzebującym. Szkoła włącza się w wiele inicjatyw podejmowanych w mieście, uczestniczy w akcjach charytatywnych. Od lat uczniowie, rodzice i nauczyciele przygotowują kiermasz ciast, podczas którego zbierane są pieniądze na WOŚP. A jak trzeba kogoś wesprzeć, to pani dyrektor nawet zaśpiewa, co udowodniła podczas grudniowego koncertu, gdy zbierane były pieniądze na leczenie 3-letniej Zuzi.

Głosowanie pokaże, kto cieszy się w naszym regionie największym uznaniem i kto może być uznawany za autorytet.

Połączmy siły i głosujmy  na naszą kandydatkę na stronie https://podlasianin.com.pl/plebiscyt/plebiscyt-nasz-autorytet-2019/

W każdej kategorii można oddać jeden głos raz na dobę (co 24 godziny)!!!