Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Magia Świąt w Bałtowie

Na początku grudnia klasy trzecie wraz z wychowawczyniami: panią Magdaleną Frydrychowską, panią Jadwigą Zasadzińską i siostrą Władysławą pojechały na wycieczkę do Bałtowa. Miejsce to kojarzy się z parkiem dinozaurów, jednak tym razem dzieci odkryły w nim magię świąt!

Pierwszym punktem wycieczki były zawody sportowe, które rozgrzały wycieczkowiczów w ten nieco mroźny dzień. W nagrodę za świetną kondycję dzieci spotkały się z Mikołajem i Śnieżynką. Każdy mógł z nimi porozmawiać, zrobić zdjęcie, a także dostać prezent! Po bardzo miłym spotkaniu wszyscy zgłodnieli i udali się na obiad. Z pełnymi brzuchami wycieczkowicze udali się na spacer połączony z oglądaniem i poznawaniem ciekawostek na temat różnych zwierząt. Nawet tych egzotycznych. Największą atrakcją okazał się sympatyczny osiołek, który bardzo lubił być głaskany przez dzieci.

Kolejną zapierającą dech w piersiach atrakcją była Kraina Lodu, która oczarowała wszystkich ilością migoczących światełek i śniegowych dekoracji. Tam wycieczkowicze poznali bohaterów hitowej bajki „Kraina Lodu”. Niesamowitym przeżyciem był taniec z Olafem i pokaz magii z Elzą! Seans w kinie 5D był kolejnym punktem programu. To nie była jednak ostatnia atrakcja. Zanim wycieczkowicze kupili pamiątki i ruszyli w drogę powrotną , udali się na króciutki spacer po słynnym Parku Dinozaurów.

Bez wątpienia był to dzień pełen miłych i niezapominanych wrażeń, który pozwolił odkryć magię świąt i zimowej aury.

Galeria