Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

GRAMY Z WOŚP

W myśl słów: „Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu” społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 jak co roku wzięła udział w akcji charytatywnej w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Społeczność „Jedynki” włączyła się w ten szczególny koncert poprzez kiermasz ciast odbywający się w MOK-u towarzysząc licznym aukcjom i koncertom odbywającym się w sali kinowej.

Pracownicy ZPO nr 1 przygotowali pyszne ciasta, które sprzedawały członkinie Samorządu Uczniowskiego wraz z panią Aleksandrą Giersz. Słodkie przekąski cieszyły się dużą popularnością a niektórzy wracali po kolejne porcje pysznych wypieków. Zebrane do puszki pieniądze wsparły główny cel tegorocznej zbiórki jakim było zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Uczennice, które poświęciły swój czas by wesprzeć ten szczytny cel to Amelia Baj, Wiktoria Bogucka, Marta Nurzyńska i Wiktoria Hodun.

Jesteśmy dumni i wzruszeni, że po raz kolejny, jako społeczność szkolna, mogliśmy być częścią tej wspaniałej akcji niosącej pomoc tak wielu ludziom – starszym i młodszym.  Dziękujemy uczniom i nauczycielom za wysiłek i czas poświęcony dla szerzenia dobra.

Galeria

Aleksandra Giersz