„NAJLEPSZY GEOGRAF”

Logo

W dniu 7 stycznia 2020 r odbył się szkolny konkurs o tytuł „Najlepszego Geografa ” na poziomie każdej z klas – piątej, szóstej, siódmej, ósmej.
Konkurs cieszył się dużą popularnością. Do konkursu zgłosiło się czterdziestu dziewięciu uczniów.
NAJLEPSZY GEOGRAF – to uczeń z danego poziomu klas, który zdobył największą liczbę punktów za rozwiązanie zestawu zadań konkursowych.
Każdy uczestnik konkursu, który zdobył min. 75% punktów otrzymał z geografii jako cząstkową ocenę bardzo dobrą , a za 100% ocenę celującą.

Tytuł „Najlepszego Geografa ” zdobyli:

• w kategorii klas V – Michał Biernacki kl.5b
  • w kategorii klas VI – Dominik Salak kl.6c
  • w kategorii klas VII – Kamil Pulik, Martyna Koczkodaj 7a
  • w kategorii klas VIII – Michał Rafalski

Na apelu podsumowującym pracę w I półroczu roku szkolnego 2019/2020 uczniowie otrzymają  dyplomy i statuetki.

Zwycięzcom Gratulujemy!

M. Matejuk