Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Obudźmy Magdę

Pod  takim hasłem 22.12.2019 r. w parafii św. Mikołaja dbyła się zbiórka pieniędzy  do puszek dla pani MAGDALENY SIŁYSZYK, która cały czas jest w śpiączce. Koszt pobytu w Budziku jest  wysoki, a rodzina nie jest w stanie sama sobie poradzić.

Zbiórkę zrganizowali między innymi członkowie naszego Szkolnego Koła Cartas, ponieważ los pani Magaleny nie jest nam obojętny, chociażby ze względu na to, że syn pani Magdaleny uczęszczał do naszej szkoły.

Po każdej mszy świętej zbierali pieniądze i byli pełni podziwu, że nasi parafianie są tak hojni i wspaniali. Pieniądze po każdej mszy nie miesciły sie do puszek. Dziękujemy za ofiarność i wielkie serce również naszym wolontariuszom. Nasi uczniowie są wielcy i naprawdę można na nich liczyć w każdej sytuacji.

Galeria

Opiekun SKC

Elżbieta Nóżka