Świąteczny czas

Przez cały ostatni tydzień w szkole panował świąteczny nastrój.  W salach lekcyjnych odbywały się klasowe spotkania wigilijne. Dzieci wraz z nauczycielami przygotowywały stół pełen smakołyków. Co prawda nie było tradycyjnych rybek i śledzików, ale nie brakowało pieczonych wraz z rodzicami pierniczków czy makowców. Och co to była za uczta! Ale nie to było najważniejsze. Podczas spotkań dzieci dzieliły się opłatkiem i składały życzenia swoim kolegom i nauczycielom. Były to bardzo pięknie i wzruszające momenty. Mimo, że za oknem trwa „grudniowa wiosna” śpiew kolęd dobiegający z sal lekcyjnych wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. A szczególnie w II a, gdzie odbył się Koncert Kolęd z nagrodami. Pierwsze miejsce zdobyła Zuzia Oponowicz, drugie Ala Węgrzyniak, a trzecie Malwinka Jaszczuk.