Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Dzień Życzliwości

21 listopada już po raz kolejny uczniowie klas I – III obchodzili  w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym.

Przygotowaliśmy się do tego święta solidnie. W  na lekcjach rozmawialiśmy na temat życzliwości.Klasy przygotowały okolicznościowe emblematy i gazetki. Na korytarzach zawisły plakaty i przysłowia na temat życzliwości i uśmiechu. Na korytarzu , na pierwszym piętrze stanęło Drzewko Życzliwości, gdzie na przygotowanych kolorowych listkach każdy napisać mógł coś miłego, swoje dobre, pozytywne życzenia i myśli. Chętnych nie brakowało, momentami tworzyła się nawet kolejka. W szkole funkcjonowała także Poczta Życzliwości, gdzie każdy mógł zostawić własnoręcznie wykonane kartki z pozdrowieniami i serdecznymi życzeniami dla kolegów i koleżanek.

W klasach podczas zajęć wybieraliśmy najżyczliwszych uczniów, wpisując na czerwonych serduszkach ich imiona. W klasowych plebiscytach życzliwości najwięcej głosów koleżanek i kolegów otrzymali:

1 a – Cezary Szczepaniuk

1 b – Michał Chomicki

2 a – Zuzanna Oponowicz

2 b – Kamila Izdebska

3 a – Wiktor Semeniuk

3 b – Witold Modzelewski

Podczas  apelu podsumowującego plebiscyt najżyczliwsi uczniowie  otrzymali z rąk Pani Dyrektor Iwony Orkisiewicz medal „Najżyczliwszy uczeń w roku szkolnym 2019/2020” oraz pamiątkowy dyplom. Wszyscy zgromadzeni gromkimi brawami nagrodzili zwycięzców.

Galeria

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym.