Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Mikołajki z SKC w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym

Dnia 06.12.2019 r.,  jak powszechnie wiadomo, obchodzimy mikołajki.To radosny dzień dla wszystkich dzieci i nie tylko. A więc sprawianie niespodzianek w tym dniu jest wspaniałą sprawą. Członkowie SKC jak zawsze mają wspaniałe pomysły i tym razem wymyślili, że podzielą się słodyczami  z dziećmi ze SOSW. Zbierali je przez dwa tygodnie i wrzucali do specjalnie przygotowanego pudełka w sali nr 8. Potem okazało się, że w pudełku znalazły się również przybory szkolne, kredki, pluszaki i inne fajne rzeczy. Serca naszych uczniów są bardzo szlachetne i dobre.

Po zbiórce w dzień ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA członkinie SKC z klasy VIa i VIb zaniosły te prezenty do SOSW i wzięły udział w zabawie mikołajkowej. Radości z otrzymanych prezentów nie było końca. Największym jednak prezentem okazała się sama obecność naszych dziewczynek, bo zabawa była ważniejsza niż wszystkie prezenty.Okazuje się, że drugi człowiek  może być  najpiękniejszym prezentem.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w zbiórce. Oni już wiedzą, że dobro wraca do człowieka w najmniej oczekiwanym momencie.

Galeria

Opiekun SKC

Elżbieta Nóżka