Badania #zacznijodlekkiej” w międzyrzeckiej JEDYNCE

W piątek 08.11.2019 projekt badawczy #zacznijodlekkiej „zawitał” do międzyrzeckiej JEDYNKI. Opiekunem grupy LDK trenującej w Międzyrzecu Podlaskim jest trener Marcin Hołoweńko.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Międzyrzecu Podlaskim to pod każdym względem (sportowym, edukacyjnym, integracyjnym) bardzo przyjazna placówka. Mimo trudnych warunków lokalowych do realizacji zajęć ruchowych Szkoła jest zaangażowana w realizację programu Lekkoatletyka dla każdego! a tym samym badań #zacznijodlekkiej.

Szkoła to nie tylko budynki, to przede wszystkim ludzie – dzieci, grono pedagogiczne i bardzo zaangażowana w życie placówki Dyrekcja.

Na ręce Pani Dyrektor – mgr Iwony Orkisiewicz, składamy serdeczne podziękowania za wsparcie organizacyjne naszych działań w ramach programu upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży – Lekkoatletyka dla każdego!

Joanna Baj-Korpak