Międzyrzecka Liga Języka Angielskiego

Logo

10 grudnia 2019 roku rozpoczynamy IV edycję Międzyrzeckiej Ligi Języka Angielskiego dla uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej. Celem tego przedsięwzięcia jest rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim oraz motywowanie ich do dalszego samodzielnego pogłębiania wiedzy i umiejętności językowych, wzbogacanie wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych oraz wyłonienie uczniów uzdolnionych językowo i wspieranie ich w nauce.

Eliminacje konkursowe zostaną przeprowadzone w trzech etapach.

Dwa pierwsze etapy konkursu odbywają się w szkołach macierzystych ucznia (ZPO Nr 1, ZPO Nr 2, ZPO Nr 3) pod nadzorem komisji konkursowej składającej się z nauczyciela danej placówki i przedstawiciela ZPO Nr 1 w terminach:

I etap – 10 grudnia 2019 r.

II etap – 4 lutego 2020 r.

Trzeci etap konkursu odbywa się w placówce organizatora konkursu tj. w ZPO Nr 1 ul. Warszawska 40 w Międzyrzecu Podlaskim – 24 marca 2020 r., pod nadzorem komisji składającej się z przedstawiciela ZPO 1, ZPO 2 i ZPO 3.

Aby zakwalifikować się do II-go etapu konkursu należy uzyskać 30 % poprawnych odpowiedzi w I etapie.

Aby zakwalifikować się do III-go etapu konkursu należy uzyskać 50 % poprawnych odpowiedzi w II-gim etapie.

Termin zgłoszenia się do udziału w konkursie upływa 29 listopada 2019 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach!