Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Konkurs „Szkoła moich marzeń”

Nasza szkoła obchodzi w tym roku szkolnym swoje okrągłe 100 urodziny. Z tej okazji uczniowie klas trzecich wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Szkoła moich marzeń „. Dzieci wykazały się niezwykłymi umiejętnościami plastycznymi, kreatywnością oraz pomysłowością. I tak oto powstały szkoły m.in: na plaży, w kształcie tortu, diamentowe, królewskie. Wielu uczniów narysowało również budynki przypominające naszą szkołę wraz z Halą Sportową. Mamy nadzieję, że to marzenie uczniów, ale też Dyrekcji i nauczycieli zostanie wkrótce spełnione.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce- Małgorzata Sawa

II miejsce- Krzysztof Chomicki

III miejsce-Maciej Kulikowski

Wyróżnienie- Wojciech Jakubowicz.

Wszystkie dzieci chodzą do klasy 3 A, której wychowawczynią jest pani Magdalena Frydrychowska. Gratulujemy!