Konkursu #OSEWyzwanie

Podczas Forum OSEregio, które 27 września odbyło się w Białej Podlaskiej wręczono nagrody laureatom konkursu #OSEWyzwanie ogłoszonym przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu.

Jednym z laureatów jest Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 – Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Henryka Sienkiewicza w Międzyrzecu Podlaskim. Nagrodę odebrała Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 Iwona Orkisiewicz a towarzyszył jej przedstawiciel organu prowadzącego Andrzej Mironiuk naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Międzyrzec Podlaski.