Przejdź do treści

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

godlo_polski_svg
Herb_Miasta_jpg
herb
herb-1

Zespół Placówek
Oświatowych nr 1

w Międzyrzecu Podlaskim

Witamy nowy rok szkolny w ZPO nr 1!

69436476_892559797778676_4493130013226303488_n

Jeśli ktoś szuka osób cieszących się z rozpoczęcia roku szkolnego, na pewno powinien uczestniczyć 2 września 2019 roku w inauguracji nowego roku szkolnego w naszej szkole. Uśmiechnięte buzie uczniów, nauczycieli i rodziców świadczyły o tym, że miło spotkać się po wakacjach w atmosferze życzliwości, która jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Pani dyrektor Iwona Orkisiewicz, w obecności przewodniczącej rady rodziców pani Agnieszki Grudzińskiej oraz pań wicedyrektor: Teresy Turskiej oraz Krystyny Augustyniuk, serdecznie powitała wszystkich przybyłych, szczególnie tych uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi „Jedynki”. Pierwszoklasistom  będzie bardzo dobrze pod opieką pań: Małgorzaty Zbarackiej i Elżbiety Ostojskiej. Czwartoklasiści poznali swojego nowego wychowawcę – panią Dorotę Oponowicz, a uczniowie, którzy dołączyli w tym roku do zaprzyjaźnionych już ze sobą klas, zostali ciepło przyjęci przez wychowawców, kolegów i koleżanki. Witamy też w naszym gronie nowego nauczyciela fizyki – panią Ewelinę Pulik, której także życzymy, by dobrze czuła się w naszej szkolnej rodzinie.

Wszystkim bez wyjątku życzymy wspaniałego roku szkolnego 2019/2020. Pamiętajcie – do wakacji zostało tylko 10 miesięcy, które będą dla nas wszystkich wartościową podróżą do krainy wiedzy.

Link do galerii znajdziecie Państwo tutaj