Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III

W dniu 13.02.2020 .odbył się szkolny etap Konkursu Recytatorskiego. Organizatorem konkursu była p. Anita Krzymowska . Konkurs skierowany był dla klas I-III i przystąpiło do niego 19 uczniów. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poetyckich dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji, rozwijanie zdolności artystycznych oraz wyszukiwanie młodych talentów.

Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem przygotowali swoje umiejętności recytatorskie, wszyscy nagradzani byli gromkimi brawami publiczności.

Komisja konkursowa w składzie p. Katarzyna Siejka, p. Anna Kozioł i p. Anita Krzymowska, wnikliwie wysłuchała młodych Recytatorów i wyłoniła zwycięzców. Oto oni:

I miejsce zdobył Jan Bogucki uczeń klasy IIIb

II miejsce zajął Piotr Hawryluk uczeń klasy IIa

III miejsce uzyskała Zuzanna Oponowicz z klasy IIa.

Ci finaliści zaprezentują się w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury.

Anita Krzymowska