„Niech żyje bal!”

Dnia 20.02.2020 w restauracji „Zacisze” odbył się bal ósmoklasisty. Wśród gości obecni byli: Paweł Łysańczuk – zastępca Burmistrza Miasta, Dyrektorzy międzyrzeckich szkół: Jolanta Wolanin, Grzegorz Kowalczyk i Jolanta Modrzewska oraz przewodnicząca Rady Rodziców ZPO 1 Agnieszka Grudzińska. Na uroczystość przybyli też dumni rodzice oraz panie dyrektor: Iwona Orkisiewicz, Teresa Turska oraz Krystyna Augustyniuk i nauczyciele „Jedynki”.

To ważne wydarzenie rozpoczął tradycyjny polonez dopracowany przez uczniów w każdym szczególe pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego: Agaty Wawryniuk, Tomasza Matejka i Ireneusza Matejuka. Podniosła atmosfera, wspaniałe kreacje i dreszczyk emocji podkreśliły wyjątkowość wydarzenia. Dalsza część to występy naszych wszystkich wychowanków. Część artystyczna została zaprezentowana z humorem i smakiem. Uczniowie wręczali nagrody swoim nauczycielom, ciekawie charakteryzując wyjątkowość Szkoły.  Nad częścią artystyczną czuwały wychowawczynie klas 8: Renata Więckowska i Inga Wiercińska.

Nuta wzruszenia pojawiła się na twarzach nauczycieli, gości i rodziców, a szczere życzenia pani dyr. Iwony Orkisiewicz oraz zaproszonych gości spełniły się w stu procentach, bowiem wspaniała zabawa trwała do nocy.