Apel Wychowawczy klas I-III

5 lutego na I piętrze naszej szkoły, odbył się Apel Wychowawczy klas I-III. W czasie jego trwania Pani Dyrektor Teresa Turska podsumowała I semestr nauki. Brawami zostali nagrodzeni uczniowie, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu. Wśród nich znaleźli się:
z klasy I a: Kalenik Przemysław, Kasianiuk Marcel, Kawęcki Miłosz, Krystosik Zuzanna, Kulik Karolina, Szczepaniuk Cezary i Zień Karolina;
z klasy I b: Chomicki Michał, Ciok Marcel, Krzymowska Maja, Marczenko Fabian, Szymańska Agnieszka, Weresa Julia i Przybyłowska Lena;
z klasy II a: Gaworska Monika, Hawryluk Piotr, Jaszczuk Malwina;
z klasy II b: Byczyk Maria, Hryć Lena, Kawęcki Hubert, Nowik Laura,
z klasy IIIa: Chomicki Krzysztof, Izdebska Kornelia, Marciniuk Szymon, Sawa Małgorzata, Wnukowicz Maciej.
Uczniowie, którzy uzyskali 100% frekwencję to:
Jóźwik Piotr, Mazurek Emil, Mazurek Kamil i Szczepaniuk Cezary z I a, Kozak Jakub z Ib, Byczyk Maria z II b, Chomicki Krzysztof, Kulikowski Maciej z III a, Bogucki Jan, Hryć Dominika, Pożarycka Ewelina i Tutka Oliwia z III b.
Pani Dyrektor pochwaliła również uczniów, którzy brali udział w różnych konkursach.
Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych w II semestrze nauki.