Akcja dla hospicjum

Dnia 27.11.2019r. odbył się w szkole kolejny kiermasz ciast. Różnego rodzaju wypieki   i słodkości tym razem członkowie SKC przygotowali, aby dochód przeznaczyć na rozwój i potrzeby Hospicjum Domowego dla Dzieci w Siedlcach.

Propozycja tej akcji wyszła od dzieci, które uczestniczyły we mszy św. w parafii św. Mikołaja, w której działalność i potrzeby Hospicjum przedstawił ks. Paweł Siedlanowski dyrektor tego Hospicjum.  Na lekcji religii uczniowie dowiedzieli się, na czym dokładnie polega praca Hospicjum i jak trudne jest to zadanie. Tak  bardzo się tym przejęły, że akcja pomocy stała się oczywista, tym bardziej, że  działalność Hospicjum zostanie poszerzona na Międzyrzec Podlaski.

Dziękujemy  rodzicom i dzieciom za zaangażowanie, poświęcony czas i upieczenie tych wszystkich pyszności.  Jak zawsze możemy na was liczyć. To wspaniałe i doskonały przykład dla innych, co robić, żeby nie myśleć tylko o sobie i swoich potrzebach.

Gala

Opiekun SKC