Pływamy z sukcesami

Logo

4 listopada 2019 roku na Pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się zawody na szczeblu powiatowym. Wystartowali w nich także uczniowie naszej szkoły.

W drużynie dziewcząt: Marcelina Wnukowicz, Maja Olszewska, Julia Sowa, Wiktoria Byczyk, Rozalia Urbaniuk, Oliwia Leszczuk, Weronika Duda i Nadia Waszczuk, zaś w drużynie chłopców: Wiktor Leszczyński, Dominik Baj, Bartosz Lipniacki, Michał Statkiewicz, Damian Zachariasz, Maciej Siedlanowski, Jarosław Gałach i Nikodem Ignaciuk. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajęli II miejsce i awansowali do etapu rejonowego, który odbędzie się 18 listopada w Białej Podlaskiej. Drugie miejsca indywidualnie wywalczyli: Marcelina Wnukowicz (styl dowolny), Wiktoria Byczyk (styl grzbietowy) i Bartosz Lipniacki (styl klasyczny). Oni także awansowali do etapu rejonowego. Opiekę nad młodymi pływakami sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego: Agata Wawryniuk i Andrzej Chmielewski.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki, bo następne stary już niedługo